Okan Buruk Açıklamalarda Bulundu

Süper Lig'in 23. haftasında Konyaspor ile karşılaşacak olan takımımız çalışmalarını sürdürdü. Antrenman öncesi teknik direktörümüz Okan Buruk yaptığı açıklamada: ”Bizim için önemli haftalar başladı. Son iki haftadaki galibiyetlerimiz ve kupada yarı finale kalmamız bizim açımızdan hem oyun olarak hem de kazanma alışkanlığını tekrar kazanma anlamında çok olumluydu. Bunu sürdürmek istiyoruz. Kendimize hedefler koyuyoruz ve ilk hedefimiz aşağıya çok bakmadan bir an önce kendimizi ilk 10’un içine atmak. Şu anda doğru yolda olduğumuzu görüyoruz. Bu hafta bizim için çok önemli bir karşılaşma var. Hem bizi farklı bir yere taşıyacak bir maç hem de aşağıdan tamamen uzaklaşma adına önemli bir karşılaşma olacak. Bazı maçlar vardır, final maçı denir. Çok erken ama yukarıya adım atma anlamında önemli bir maç. Kupada bir heyecan yaşayacağız ona da moral olacak” dedi.

Okan Buruk konuşmalarına şöyle devam etti: “Cuma günü zorlu bir takıma karşı oynayacağız. İkinci yarı daha iyi başlayan, son haftalarda puanını yükselten ve deplasmanda Alanya maçını kazanıp Beşiktaş ile berabere kalan daha iyi, daha diri, hücum hattındaki sorunlarını gidermiş bir Konyaspor görüyoruz. Kendi sahamızda oynamamız bizim için bir avantaj. Akhisar Stadı rakipler için daha da korkulacak bir yer olmaya başladı. Burada kazanarak devam etmeye başladık ve bu seriyi sürdürmek istiyoruz. Taraftarlarımızı maça bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Son olarak Okan Buruk: “Önceliğimiz Konyaspor maçı ondan sonra Galatasaray maçına hazırlanacağız. Kupada yarı finale geldik ve Akhisar'ın tarihindeki ilk yarı final maçı olacak. Finale kalmak istiyoruz. Oyuncularımız, bizim ve şehrimiz için çok önemli bir maç olacak. Akşam maçında oyuncular performans olarak daha konsantre ve hazır oluyorlar. Bunun bizim takımımız açısından daha verimli olduğunu düşünüyorum. İnşallah istediğimiz gibi olur. Akşam maçının atmosferi çok farklı oluyor” dedi.


 THE ARTIFACT MANIFAST: 

 

This is a great space to write long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company. Talk about your team and what services you provide. Tell your visitors the story of how you came up with the idea for your business and what makes you different from your competitors. Make your company stand out and show your visitors who you are. Tip: Add your own image by double clicking the image and clicking Change Image.

 UPCOMING EVENTS: 

 

10/31/23:  Scandinavian Art Show

 

11/6/23:  Video Art Around The World

 

11/29/23:  Lecture: History of Art

 

12/1/23:  Installations 2023 Indie Film Festival

 FOLLOW THE ARTIFACT: 
  • Facebook B&W
  • Twitter B&W
  • Instagram B&W
 RECENT POSTS: 
 SEARCH BY TAGS: 
Henüz etiket yok.