top of page

Okan Buruk'tan Açıklamalar

Deplasmanda Kayserispor'u mağlup edip ligde kalmayı garantilediğimiz maç sonrası konuşan Teknik Direktörümüz Okan Buruk: " İki takım da ilk yarıda fazla pozisyona giremedi. İkinci yarı oyunumuzu oturttuk. İlk golü attıktan sonra da sonucu bulduk. Golsüz giden maç bizim için çok riskliydi. Rakibimizin kaybedecek bir şeyi yoktu ama gol yediğimiz takdirde kaybedecek çok şeyimiz vardı. Ondan dolayı daha dengeli ve garanti oynadık." ifadelerini kullandı.

Buruk: "1-0'dan sonra ikinci golü de bulunca yarı yarıya maçı kazanmış olduk. Kayserispor çok iyi oyunculardan kurulu, bu sene ligin flaş takımlarından biri. Bir haftada çok zor 3 maç oynadık. Sırasıyla Galatasaray, Fenerbahçe bugün de Kayserispor ile karşılaştık. Bu 3 maç bizim için yüksek tempoda geçti. Ligde 6-7 hafta önce 33 puanı bulmuştuk ve 'Lig bitti' derken kendimizi çok farklı bir yerde bulduk. Bu maça iyi hazırlandık ve hak ederek kazandık. Kupayı aldığımız için de mutluyuz. Bunu daha önce Kayserispor da gerçekleştirdi. Akhisarspor'un Kayserispor'un kupa kazanması Türk futbolu için önemli. Diğer takımlara da örnek olduk." dedi.


 THE ARTIFACT MANIFAST: 

 

This is a great space to write long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company. Talk about your team and what services you provide. Tell your visitors the story of how you came up with the idea for your business and what makes you different from your competitors. Make your company stand out and show your visitors who you are. Tip: Add your own image by double clicking the image and clicking Change Image.

 UPCOMING EVENTS: 

 

10/31/23:  Scandinavian Art Show

 

11/6/23:  Video Art Around The World

 

11/29/23:  Lecture: History of Art

 

12/1/23:  Installations 2023 Indie Film Festival

 FOLLOW THE ARTIFACT: 
  • Facebook B&W
  • Twitter B&W
  • Instagram B&W
 RECENT POSTS: 
 SEARCH BY TAGS: 
Henüz etiket yok.