top of page

Okan Buruk'tan Açıklamalar

Osmanlıspor'u 2-1 mağlup ettiğimiz maçın ardından konuşan Teknik Direktörümüz Okan Buruk: "Bu maçta sezon içinde şans vermediğimiz oyuncular vardı. Kazanarak bitirmek bizim için anlamlıydı. İlk yarı 1-0 öndeyken yaptığımız hatalar oldu. İkinci yarı daha dengeli bir oyun izledik. Günün sonunda kazanan takım olmak sevindirici. Beni bugün en çok sevindiren Hasan Ali’nin sahalara geri dönmesidir. Maçın başından sonuna kadar iyi bir oyun sergiledi. Hasan Ali, sezon başında bir sakatlık geçirmişti. Ligin ilk maçına da Hasan Ali ile başlayacaktık ama maçtan bir gün önceki sakatlığı ona formayı nasip etmemişti. Bugün tekrar sahalara döndü ve ilk 11’de oynadı. Çok da güzel bir gol attı. Türk futbolunun geleceği için bizi en çok mutlu eden bugün Hasan Ali’nin performansıydı. Diğer oyuncularıma da teşekkür ediyorum." dedi.

Yeni sezonla ilgili bir soru üzerine Buruk: "Ben de burada devam etmek istiyorum. Başkanımız da devam etmek istiyor. İnşallah oturup konuşup anlaşmayı bir an önce yaparız. Kayserispor maçından sonra sezon planlamasını yapmaya başladık. İç transferde tüm oyuncularımızla görüşüp, daha sonra dış transfere yöneleceğiz. Takviye yapmamız gerekiyor. Önümüzdeki sene daha zor olacak. Avrupa ve Türkiye Kupası, lig gibi zorlu maratonlar bizi bekliyor. Çok daha güçlü ve geniş kadromuzun olması gerekiyor. Bunun için çalışmalarımıza başlayacağız." diye konuştu.


 THE ARTIFACT MANIFAST: 

 

This is a great space to write long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company. Talk about your team and what services you provide. Tell your visitors the story of how you came up with the idea for your business and what makes you different from your competitors. Make your company stand out and show your visitors who you are. Tip: Add your own image by double clicking the image and clicking Change Image.

 UPCOMING EVENTS: 

 

10/31/23:  Scandinavian Art Show

 

11/6/23:  Video Art Around The World

 

11/29/23:  Lecture: History of Art

 

12/1/23:  Installations 2023 Indie Film Festival

 FOLLOW THE ARTIFACT: 
  • Facebook B&W
  • Twitter B&W
  • Instagram B&W
 RECENT POSTS: 
 SEARCH BY TAGS: 
Henüz etiket yok.