top of page

Başkan Hüseyin Eryüksel'den Açıklamalar

Akhisarspor, yeni teknik direktörümüz Saffet Susic ile 1 Temmuz’da Yılmaz Atabarut Tesisleri'nde sezon öncesi hazırlıklarına başlayacak.

Hüseyin Eryüksel: “Yeni sezonda teknik heyetimizin raporu doğrultusunda Henrique, Orhan Taşdelen ve kiralık olarak giden oyunculardan Bokila, Ioan Hora ile Alperen Babacan’ı yeni sezonda A takım kadrosuna davet etmedik. Serginho’yu gelecek sezon tekrar kadromuzda görmek istiyoruz. Daha önce kendisi ile birebir görüşme yaptık ve kendisine bu hafta sonuna kadar süre verdik. Dönüş yapmadığı takdirde kendisi ile anlaşamayacağımızı ilettik. Güray Vural ile ilgileniyoruz. Teknik heyetimiz de bu transferi istiyor. Sözleşmesinde Kayserispor ile ilgili bir madde var, o sorunu da çözdüğümüzde kendisi ile sözleşme imzalayacağız." dedi.

Transfer dedikodusu olarak yayılan Uğur Demirok ile ilgili soruya ise Başkan Hüseyin Eryüksel kendisi ile hiçbir şekilde irtibata geçmediklerini ifade ederek bu dedikoduları yalanladı.


 THE ARTIFACT MANIFAST: 

 

This is a great space to write long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company. Talk about your team and what services you provide. Tell your visitors the story of how you came up with the idea for your business and what makes you different from your competitors. Make your company stand out and show your visitors who you are. Tip: Add your own image by double clicking the image and clicking Change Image.

 UPCOMING EVENTS: 

 

10/31/23:  Scandinavian Art Show

 

11/6/23:  Video Art Around The World

 

11/29/23:  Lecture: History of Art

 

12/1/23:  Installations 2023 Indie Film Festival

 FOLLOW THE ARTIFACT: 
  • Facebook B&W
  • Twitter B&W
  • Instagram B&W
 RECENT POSTS: 
 SEARCH BY TAGS: 
Henüz etiket yok.