top of page

Saffet Susic ile 1+1 yıllık sözleşme imzalandı

Yeni Teknik Direktörümüz Saffet Susic ile 1+1 yıllık sözleşme imzalandı. Saffet Susic'in yardımcılıklarını Elvir Baljic, Fevzi Layic, Emrah Eren ve Cem Kavçak yapacak.

Akhisarspor'a geldiği için mutlu olduğunu belirten Saffet Susic: "Burada olduğum için çok mutluyum. Başkana ve yönetim kuruluna bana güvenip bu kulüpte görev verdikleri için çok teşekkür ediyorum. Çok kaliteli ve ciddi bir antrenmanın sözünü veriyorum. Herkes bana çok iyi bir kulübe geldiğimi söyledi. Umuyorum ki bu sene çok güzel sonuçlar alacağız. İlk önce Süper Kupa’da, Türkiye’nin en iyi ekiplerinden birisi olan Galatasaray ile karşılaşacağız. Tabi ki onlara karşı en iyi oyunumuzu oynamaya çalışacağız. Sonra Avrupa Ligi'ni bekleyeceğiz. Kimlere karşı oynayacağımızı ve kura çekimini göreceğiz. Karşımıza çok iyi ekipler gelecek. Bütün bu mücadeleler için çok iyi çalışacağız. dedi.

Transferlerle ilgili soruları da yanıtlayan Saffet Susic: "Yarın ve yarından sonra hangi mevkide hangi futbolculara sahip olduğumuza bakacağız. Başkanımız ekibi güçlendirmek için bana 2 veya 3 tane çok iyi futbolcu alacağımızı söyledi. Ancak ilk önce pozisyonları bilmemiz ve bunu görmemiz lazım. Buraya gelmeden önce bütün takımlarda ofansif futbolu tercih ettim. Burada sonuçlar hakkında veya ligi nerede bitireceğimiz hakkında bir şey söyleyemem ama size çok iyi sonuçlar için çok çalışacağımızın sözünü verebilirim.” diyerek sözlerinş tamamladı.


 THE ARTIFACT MANIFAST: 

 

This is a great space to write long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company. Talk about your team and what services you provide. Tell your visitors the story of how you came up with the idea for your business and what makes you different from your competitors. Make your company stand out and show your visitors who you are. Tip: Add your own image by double clicking the image and clicking Change Image.

 UPCOMING EVENTS: 

 

10/31/23:  Scandinavian Art Show

 

11/6/23:  Video Art Around The World

 

11/29/23:  Lecture: History of Art

 

12/1/23:  Installations 2023 Indie Film Festival

 FOLLOW THE ARTIFACT: 
  • Facebook B&W
  • Twitter B&W
  • Instagram B&W
 RECENT POSTS: 
 SEARCH BY TAGS: 
Henüz etiket yok.