Yeni Teknik Direktörümüz Cihat Arslan Oldu

Spor Toto Süper Lig'e kötü başlangıç yapan Akhisar'da geçtiğimiz hafta teknik direktör Safet Susic ile yollar ayrılmıştı. Krasnodar ve Galatasaray maçlarına Cem Kavçak önderliğinde çıkan Akhisarspor’da yeni teknik direktör Cihat Arslan oldu.

TFF 1. Lig ekiplerinden Adanaspor’u çalıştıran ve geçtiğimiz günlerde görevinden istifa eden 48 yaşındaki Cihat Arslan ile 1+1 yıllık sözleşme imzalandı. Daha önce 2015/2016 sezonunda ve 2016/2017 sezonunun ilk 2 haftasında Akhisarspor'da görev alan Cihat Arslan, Akhisar'ın başında çıktığı 47 maçta 17 galibiyet 16 beraberlik 14 mağlubiyet almıştı.

Daha önce futbolcu olarak da Akhisar formasını giyen teknik adam, halen kendi döneminden 11 ismin takımda olduğunu hatırlatıp, “Kaldığımız yerden başlayacağız.” diye konuştu. Akhisarspor’un ligde bulunduğu yeri hak etmediğini belirten Arslan: “Bu yüzden Galatasaray galibiyeti çok anlamlıydı. Özgüven olarak da olumlu yansıdı. Takımın eksiklere rağmen gerçek potansiyelini göstermesi açısından bu maç çok önemliydi. Cem Kavçak hocamızı ve futbolcuları tekrar tebrik ediyorum. Cem hocamızla daha önce görev yaptığım zamanda olduğu gibi yine birlikte çalışacağız. Bu maçın özgüveni, gelecek adına daha güzel şeylerin habercisi. Bu sezon kesinlikle daha yetenekli, alternatifli, güçlü bir kadro kuruldu. Benim zamanımda biraz daha sert bir takım vardı. Akhisar’ın yeri kesinlikle alt sıralar değil. Buralardan uzaklaşacağız.” dedi.

Akhisarspor’da Avrupa hedefini ilk koyan teknik adam olduğunu söyleyen Cihat Arslan, UEFA Avrupa Ligi’nde de başarı istediklerini belirtti.


 THE ARTIFACT MANIFAST: 

 

This is a great space to write long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company. Talk about your team and what services you provide. Tell your visitors the story of how you came up with the idea for your business and what makes you different from your competitors. Make your company stand out and show your visitors who you are. Tip: Add your own image by double clicking the image and clicking Change Image.

 UPCOMING EVENTS: 

 

10/31/23:  Scandinavian Art Show

 

11/6/23:  Video Art Around The World

 

11/29/23:  Lecture: History of Art

 

12/1/23:  Installations 2023 Indie Film Festival

 FOLLOW THE ARTIFACT: 
  • Facebook B&W
  • Twitter B&W
  • Instagram B&W
 RECENT POSTS: 
 SEARCH BY TAGS: 
Henüz etiket yok.