top of page

Standard Liege - Akhisarspor maçı öncesi basın toplantısı düzenlendi

Teknik Direktörümüz Cihat Arslan ve başarılı oyuncumuz Güray Vural, Standard Liege ile oynayacağımız maç öncesi Liege kentindeki Maurice Dufrasne Stadı'nda basın toplantısı düzenledi.

Avrupa'nın büyük bir futbol ülkesinde tarihi olan bir kulüple karşılaşmaktan dolayı onurlu ve gururlu olduklarını belirten Cihat Arslan: "Standard Liege saygıyı hak ediyor. Biz de ekibimiz olarak gerekli saygıyı hem saha içi hem saha dışında göstereceğiz ve bu büyük futbol ailesine iyi bir akşam yaşatacağımızı düşünüyorum. Tabii ki bizim de sorumluluklarımız var. Bizim de sırtımızda mütevazı bir kulüp olmanın ağırlığı var." dedi.

İki takım açısından da önemli bir maç olduğuna işaret eden Arslan: "İlk maçlar istenen şekilde geçmedi. İki takım açısından da bu maç kazanıldığında çok fazla şey ifade edecek ve hedefler devam edecek. Diğer türlü gruptan çıkma hedefleri biraz daha sekteye uğrayacak. Bu yüzden bizim açımızdan da rakibimiz açısından da kritik bir maç. Amacımız futbolun kendi içindeki doğruları sahaya yansıtmak. Kendi kişiliğimizi ve kendi duruşumuzu sahaya yansıtmak. Tabii ki galibiyet istediğimiz bir şey. Rakibin de gücünü kabul ederek oynayacağımızı belirtmek istiyorum." şeklinde konuştu.

Başarılı futbolcumuz Güray Vural ise Standard Liege'in gücünün farkında olduklarını belirterek: "Sahada en iyi şekilde mücadelemizi verip burada alacağımız üç puanla tekrar hedefe doğru gitme yolunda önemli bir maça çıkacağız." dedi.

Liege ekibinin iç saha avantajını kullanmak isteyeceğine işaret eden Güray Vural: "İstediklerimizi sahaya yansıtmaya çalışacağız ve inşallah bunu başarırız." değerlendirmesinde bulundu.


 THE ARTIFACT MANIFAST: 

 

This is a great space to write long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company. Talk about your team and what services you provide. Tell your visitors the story of how you came up with the idea for your business and what makes you different from your competitors. Make your company stand out and show your visitors who you are. Tip: Add your own image by double clicking the image and clicking Change Image.

 UPCOMING EVENTS: 

 

10/31/23:  Scandinavian Art Show

 

11/6/23:  Video Art Around The World

 

11/29/23:  Lecture: History of Art

 

12/1/23:  Installations 2023 Indie Film Festival

 FOLLOW THE ARTIFACT: 
  • Facebook B&W
  • Twitter B&W
  • Instagram B&W
 RECENT POSTS: 
 SEARCH BY TAGS: 
Henüz etiket yok.
Reklam
Misyona
Hadi Bil! Resimli Kelime Oyunu
WhatsApp Image 2018-12-17 at 19.38.23.jp
Akhisar Ambalaj