Sokol Cikalleshi Akhisarspor'da

Akhisarspor'umuz, eski oyuncumuz Sokol Cikalleshi ile 3.5 yıllık sözleşme imzaladı. 2016-2017 sezonunun ikinci yarısında kiralık olarak takımımızda forma giyen başarılı forvet, bu süreçte ligde 7 gol 4 asistlik katkı vermişti.

Yaptığı açıklamada Sokol Cikalleshi: “Burada çok mutluyum. Çünkü ben kendimi evimde hissettiğim kulübe geri döndüm. Burada çok güzel zamanlar geçirdim ve şu anda sahada Akhisarspor için her şeyi vermeye hazırım. Akhisarspor’un durumunu biliyorum. Ben buraya gol atmak için geldim. Tabii ki Akhisarspor’un ilk yarı performansına baktığımızda golcü ihtiyaçları vardı. Sahada elimden gelen her şeyi yapacağım. Buraya ilk geldiğim zaman taraftarlar beni çok desteklemişti. Buraya transferim boyunca da bana çok mesaj attılar. Onlara bundan dolayı çok teşekkür ediyorum. Ben sahaya çıkacağım ve onları mutlu etmek için her şeyi yapacağım. Çok iyi işler yapacağız bu sene. Ben hazırım ve 2 gündür antrenmanlara çıkıyorum. Futbol oynamaya çok açım.” dedi.


 THE ARTIFACT MANIFAST: 

 

This is a great space to write long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company. Talk about your team and what services you provide. Tell your visitors the story of how you came up with the idea for your business and what makes you different from your competitors. Make your company stand out and show your visitors who you are. Tip: Add your own image by double clicking the image and clicking Change Image.

 UPCOMING EVENTS: 

 

10/31/23:  Scandinavian Art Show

 

11/6/23:  Video Art Around The World

 

11/29/23:  Lecture: History of Art

 

12/1/23:  Installations 2023 Indie Film Festival

 FOLLOW THE ARTIFACT: 
  • Facebook B&W
  • Twitter B&W
  • Instagram B&W
 RECENT POSTS: 
 SEARCH BY TAGS: 
Henüz etiket yok.