Burhan Eşer Akhisarspor'da

2019-2020 sezonunda Spor Toto 1. Lig'de mücadele edecek olan takımımız ilk transferini gerçekleştirdi. Osmanlıspor ile yollarını ayıran 34 yaşındaki tecrübeli kanat oyuncusu Burhan Eşer ile iki yıllık sözleşme imzalandı.

Uzun yıllar Süper Lig'de forma giyen Burhan Eşer özellikle Sivasspor'da gösterdiği performans ile dikkat çekmişti. Son olarak Erzurumspor ve Osmanlıspor formaları giyen Burhan Eşer üç sezondur Spor Toto 1. Lig'de mücadele ediyordu.

Akhisarspor ile iki yıllık sözleşmeye imza atan Burhan Eşer yaptığı açıklamada: “ Öncelikle iki taraf için de hayırlısı olmasını diliyorum. İnşallah bu forma altında güzel bir sezon geçiririz. Çok severek, isteyerek geldiğim bir kulüp ve uzaktan takip ettiğim çok samimi bir kulüp. Geçen sezon çok şanssız bir şekilde Süper Lig'den düştü. İnşallah bu sene bizim de katkılarımızla tekrar hak ettiği yer olan Süper Lig'e çıkarmak istiyoruz. Umarım Allah bize güç ve kuvvet verir. Biz de Akhisarspor’un forması altında güzel bir sezon geçiririz.

” dedi.


 THE ARTIFACT MANIFAST: 

 

This is a great space to write long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company. Talk about your team and what services you provide. Tell your visitors the story of how you came up with the idea for your business and what makes you different from your competitors. Make your company stand out and show your visitors who you are. Tip: Add your own image by double clicking the image and clicking Change Image.

 UPCOMING EVENTS: 

 

10/31/23:  Scandinavian Art Show

 

11/6/23:  Video Art Around The World

 

11/29/23:  Lecture: History of Art

 

12/1/23:  Installations 2023 Indie Film Festival

 FOLLOW THE ARTIFACT: 
  • Facebook B&W
  • Twitter B&W
  • Instagram B&W
 RECENT POSTS: 
 SEARCH BY TAGS: 
Henüz etiket yok.